עב
_fontsize
_colorchange
_accesskey
_accesskey1
_accesskey2
_accesskey3
_accessibility_site

מנהרות

אשקריט מציעה מגוון פתרונות איכותיים ומתועשים למנהור עבור צירי תחבורה, הולכי רגל ומתקני ביטחון. מזה עשרות שנים שחברת אשקריט מציעה לענף הבנייה פתרונות מנהור ותכנון הנדסי בסטנדרטים בלתי מתפשרים. במפעלי החברה באשדוד מיוצרים סגמנטים מרחביים מתועשים למנהור המהווים בשורה של ממש.

סוג הבטון באלמנטים נבחר על פי עומסים נדרשים ובהתאם לסוג הקרקע. במפעלי אשקריט ניתן לייצר סגמנטים למנהור עם מפתחים של יותר מ-20 מ' וגבהים של למעלה מ-8 מ'. משקלם הקל של הסגמנטים מסייע לשינוע, הובלה והרכבה באתר. עבודה על בסיס סגמנטים מתועשים למנהור מקצרת את לוחות הזמנים בפרויקט עד לכדי 50% ביחס ליציקות קונבנציונליות.

אשקריט מייצרת סגמנטים למנהור באיכות גבוהה ובאמצעות טכנולוגיית קצה חדישה. הסגמנטים מיוצרים על בסיס תבניות מדויקות מפלדה ומציגים חוזקים גבוהים המעניקים להם אורך חיים רב. כל האלמנטים מתוכננים בהתאם לדרישות הלקוח ומספקים מענה מבחינת בטיחות, הרמה, שינוע והרכבה באתר. האלמנטים המתועשים למנהור באשקריט מיוצרים עם זיון פנימי ברמת ביקורת מחמירה ובעזרת צוות הנדסי, מחלקה טכנית ומעבדה חדשה הפועלת In House במפעלי החברה.

היות שהייצור לא מתבצע באתר עצמו אלא במפעלי אשקריט באשדוד, יעילות כאן היא ללא ספק מילת המפתח. במיוחד בהשוואה לטכניקות בנייה של יציקות קונבנציונאליות באתר.