דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

חסימת רעש והסתרת אלמנטים אורבניים

תפקידם הכפול של קירות אקוסטיים הינו לשלב בין הסתרה של אלמנטים אורבניים מסיימים וחסימת רעש הופך אותם לחיוניים בכל פרויקט בניה משמעותי. כבישים, מפעלים, גני ילדים ומתחמי בילוי פולטים לא מעט רעש וקיים קושי מסוים לשלב בקרבתם אזור מגורים נעים ורגוע כשהדרך היחידה להתמודד עם האתגר הינה התקנת קירות אקוסטיים. ניתן להתקין בכל סביבה פתוחה או סגורה אלמנטים אקוסטיים העשויים מבטון אדריכלי או אחר וזאת במגוון גדלים, חוזק, תצורות ועיצובים.

חברת "אשקריט" הינה חברת בת של "אשטרום" ומהמובילות בתחום. אנו מייצרים קירות אקוסטיים סנדרטיים או לפי הזמנה במפעלנו. הקירות האקוסטיים שלנו עוזרים לשמור על השקט בכל הארץ ומביאים תרבות אורבנית אסתטית ואיכותית שמאפשרת פיתוח ומחייה בכפיפה אחת.

קירות אקוסטיים שנותנים פתרונות

  • שומרים על חזות – איך אתם מעדיפים את האלמנטים האקוסטיים שלכם? יש ביכולתכם לבחור כל גוון צבע וכן להוסיף טקסטורות שישתלבו היטב בסביבה וישביחו אותה. עיצוב אסתטי ונבון של קירות אקוסטיים תורם לסביבה ומסיר התנגדויות שעלולות לעכב את הפרויקט שלכם.
  • מספקים כל צורך – עם ציוד רב ושיטות עבודה מתקדמות יש בידנו כושר ייצור עצום. אנו מייצרים קירות אקוסטיים בכל היקף נדרש, תוך הקפדה על דיוק מרבי והספקה בזמן. את התוצאה רואים בכל מקום עם קילומטרים של קירות אקוסטיים באוטוסטראדות, מחלפים, מסילות רכבת ועוד.
  • התקנה מהירה – אחד הדברים החשובים שיש להקפיד עליו הינו התקנת אמצעי עיגון והרמה בקירות וזאת לצורך ביצוע מהיר וחלק. עם ניסיון של שנים בתחום, אנו מכירים היטב את הצרכים שלכם ומביאים לכם מוצר מוגמר ומוכן להתקנה ללא הפתעות.

מחפשים משהו מיוחד?

קירות אקוסטיים מחיר הקידמה וכר פורה לעיצובים ייחודיים וחדשניים. שילוב צבעים וטקסטורות ייחודיות הופכות קירות אקוסטיים לעבודת אומנות אדריכלית בעלת אמירה. קיימים מגוון חומרים שניתן לשלב בקיר וכן שיטות עבודה שישיגו לכם תוצאה ייחודית ואפקטיבית וזאת מבלי לפגוע בתקציב שלכם. הקירות האקוסטיים שלנו כל כך יפים שנעשה בהם שימוש כחזיתות דקורטיביות מבטון אדריכלי. חזיתות אלה משובצות אבן טבעית ואלמנטים שונים לבחירתכם כמו שקיפות. לזה תוסיפו צמחייה רעננה וזה נראה יופי.

לקבלת הצעת מחיר, התייעצות והכוונה צרו קשר היום במספר 054-2324162 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

קיר אקוסטי

                                            בניית קירות אקוסטיים בכביש 75 צפון