דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

קורות דרוכות בטכנולוגיה מתקדמת

מפעלי אשקריט מתמחים בייצור קורות דרוכות למגוון ענפים בבנייה לרבות תשתיות, גשרים, מחלפים, בניינים ועוד. במפעלים קווי ייצור לקורות דרוכות מהגדולים בארץ המסוגלים לייצר את מלוא סוגי הקורות בחתכים שונים. הן על בסיס הסטנדרטים הקיימים והן בהתאם לתכנון בהתאמה אישית ללקוח על פי צורך ספציפי.

קורות בטון עם יכולות דריכה גבוהות במיוחד

הקורות הדרוכות מיוצרות בקווי ייצור שמצוידים בטכנולוגיה מתקדמת לייצור מוצרים דרוכים. התוצר הסופי הוא קורות בטון דרוכות עם יכולות דריכה של מעל 1,200 טון. למשקלים מעל 100 טון ייצור קורות דרוכות במפעל אשקריט באשדוד מבוצע בתבניות ייעודיות ובשיטת יציקה מתקדמת.

לחברת אשקריט צוות מהנדסים מקצועי ומיומן אשר מוביל את תהליך הייצור על פי כל הסטנדרטים ובבקרת איכות גבוהה. בזכות היותה בעלת המפעילים הוותיקים בישראל בייצור קורות דרוכות, אשקריט זכתה לשתף פעולה עם היזמים והקבלנים הגדולים במשק – הן בעבודות פרטיות והן בעבודות ציבוריות.

בקרת האיכות כוללת הערכות טכנולוגיות מדוקדקות לפני כל ביצוע, אישור מטעם המזמין וגורם מקצועי מטעמו, פיקוח שוטף לכל אורך מחזור ייצור הקורות ותמיכה טכנולוגית-מקצועית ממעבדה חדשה שפועלת In House במפעלי אשקריט. כל האלמנטים הללו מבטיחים מוצר ברמה יוצאת דופן וללא תחרות.

כדאי לדעת:

  • לקורות הדרוכות באשקריט יכולות דריכה של מעל 1,200 טון.
  • כושר הרמה מעל 100 טון.
  • יכולת אחסון גבוה במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר, התייעצות והכוונה צרו קשר היום במספר 054-2324162 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.