דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

קורות בטון דרוכות למגוון צרכים

שימוש באלמנטים טרומיים במבנים גדולים הינו אפקטיבי ביותר וזאת בשל מהירות הביצוע, האמינות והעלות שאין להם מתחרים. הקמת מבנים מסחריים, תעשייתיים ומגורים באמצעות קורת בטון, מאפשרת למתכננים להעמיס הרבה יותר על המבנה מאשר ביציקות סטנדרטיות. זאת בשל הטכניקה הייחודית של ייצורם. ביצוע מתיחה לברזל בשלב היציקות ושחרורו, יוצרת מומנט כפיפה הפוך המהווה התנגדות ללחצים על הקורה כמו קהל ורכבים.
להרחבה בנושא תוכלו לקרוא במדריך המלא לבטון דרוך.

"אשקריט", חברת הבת של "אשטרום", מייצרת אלמנטים טרומיים מהגדולות בישראל. בין היתר אנו מיצרים קורות בטון דרוכות במגוון פרופילים וגדלים עבור קשת רחבה של צרכים, מגשרים ומחלפים ועד מבנים גדולים בכל הארץ. לפרויקטים שביצענו >>

קבלו כמה מהיתרונות שלנו: 

  • קורות בטון בסטנדרט גבוה – אנו מייצרים קורות דרוכות בתהליכים מתקדמים. כל זאת באמצעות פיקוח קפדני של מעבדה הממוקמת במפעל וכן השגחה צמודה בכל שלבי הפרויקט. עם השנים היה לנו הכבוד לספק קורות בטון לקבלנים הגדולים במשק ועבור פרויקטים מובילים.
  • מגוון קורות למגוון צרכים – קורות הבטון היוצאות מפס היצור שלנו מסוגלות לשאת כושר דריכה של יותר מ 1200 טון ומתאימות למבנים, גשרים, תעלות ומחלפים. אנו מייצרים קורות בחתכים שונים: מלבני, איי (אאשטו), קמץ הפוך וישר, קורות L, טרפז ועוד. כמו כן יש באפשרותנו לייצר קורות במידות מיוחדות ועל פי דרישה.
  • כושר ייצור רב – במפעל באשדוד המשתרע על פני כ 100 דונם, אנו מסוגלים לייצר קורות בכל כמות ולכל דרישה ובמהירות. יש לנו גם יכולת לוגיסטית מהטובות בשוק עם כושר הרמה ושינוע של עד 170 טון.

קורות בטון לכל פרויקט

יש יתרון עצום בבניה טרומית ובמיוחד עבור מבנים גדולים, לרבות גשרים, תעלות ומחלפים. כשכל החלקים במפעל מוכנים שאחר שנוצקו בסביבה מבוקרת ועם טכנולוגיות מתקדמות של מתיחה, כל שנותר זה להרכיב את האלמנטים הטרומיים במקומם. אתם בוחרים ממגוון רחב של קורות בטון סטנדרטיות העומדות בעומסים שונים, עובי ואלסטיות. כמו כן, יש באפשרותנו לייצר קורות בהזמנה מיוחדת.

בניה טרומית מאפשרת התקנה מהירה עם מינימום צוותים ומקסימום מהירות כך שלמעשה מדובר בשיטה המועדפת בכל הקשור לגשרים מחלפים, גשרי מקטעים ועוד. הקורות מגיעות אליכם כשהם מוכנות להתקנה מיידית. למידע נוסף צרו קשר היום במספר 054-2324162 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. 

חישוב קורות בטון - מחשבון לוח"דים

קורות בטון בכביש 6

קורות בטון למעבר רכבת בכביש 6