דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

בחירת קבלן שלד מנוסה לעבודות שלד לבניין

אחד המרכיבים הקריטיים בפרויקטים של בניה הינו השלד. לכן, קיימת רגישות רבה לגבי בחירת קבלן שלד מנוסה ומתאים וחשוב להקדיש לכך מחשבה רבה. אנו בחברת "אשקריט" מעורבים בעבודות הכנה והקמת שלד למבנים גדולים מזה שנים רבות. יש לנו את הידע, הציוד והניסיון שרכשנו במספר רב של פרויקטים מובילים בכל הארץ של בניה למסחר, תעשיה ומגורים.

חברת "אשקריט" הינה חברת בת של "אשטרום" ומהווה זרוע ביצועית עבורה בכל הקשור לעבודות שלד גדולות. היכולת שלנו כוללת ביצוע עבודות הכנה וכן הקמת שלד במגוון טכניקות ביצוע וחומרים.

קבלן שלד עם יתרון בשטח עבורכם

  • מביאים יכולת ביצוע – קבלני שלד שאפשר לסמוך עליהם שיעמדו בכל האתגרים, תוך עמידה בסטנדרטים הנדרשים. את הפרויקטים שבהם היינו מעורבים אפשר לראות בכל הארץ ולהתרשם הן מהגודל וכמובן גם מהביצוע.
  • בונים בכל שיטה – כמפעל המייצר חלקים טרומיים עבור כל מטרה, יש לנו יכולת ליצר ולספק פתרונות טרומיים לבניה קלה ומהירה של מבנים למסחר. זה כולל קורות בטון, רצפה דרוכה ועוד. בנוסף, אנו בונים גם בשיטות סטנדרטיות באמצעות יציקות בשטח.
  • עמידה בלוחות זמנים – עם יכולת לוגיסטית וניסיון שיש רק לחברות גדולות באמת, אנו מביאים לכם פתרונות מושלמים בשטח ובזמן. זה לא משנה כמה גדול וכמה מורכב הפרויקט שלכם, לנו יש את הכלים והצוותים להתמודד עם האתגר ובזמן.

מכניסים בסיס טוב לכל מבנה חדש

האדריכל "מיאס ואן דר רואה" אמר פעם את המשפט האלמותי "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים". בהחלט מדובר באמירה שתקפה גם כיום ובמיוחד בכל הקשור לעבודות שלד ובנייה גדולות כשהרבה מונח על הכף. העבודות שלנו מתחילות מתכנון קפדני ובדיקות מקיפות בשטח. את הביצוע המקדמי (כשניתן) אנו מכינים אצלנו במפעל באשדוד. ביצוע העבודות בשטח נעשה בניהולם של מהנדסים מנוסים וזאת בעזרת כלים וצוותים בכל נפח דרוש, בשקיפות ובפיקוח מלא מצד הלקוח. לכך ניתן להוסיף עבודות הכנה נוספות כמו דרכי גישה, גשרים, מחלפים, קירות אקוסטיים ועוד, ככל שנדרש.

למידע נוסף עבור קבלן שלד ועבודות שלד לבניין צרו עמנו קשר במספר 054-2324162 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

פרויקט עבודות שלד לדוגמה בעיר הבה"דים בנגב

בחירת קבלן שלד מנוסה לעבודות שלד לבניין