דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

עמודי שילוט לכל מטרה בהתאמה אישית

 מפעלי אשקריט באשדוד מייצרים עמודי שילוט בבנייה מתועשת העשויים בחתכים שונים על פי דרישות הלקוח ובטכנולוגיה מתקדמת של ייצור מבטון מזוין. כל עמודי השילוט במפעלי החברה מיוצרים עם 2-3 זיזים אשר כוללים:

  • ברגים לעיגון בראש העמוד בדרגת חוזק של 5.6 לפי הנדרש בת"י 1225.
  • תושבת פלדה לתחתית עמוד בעזרת חוזק מינימאלי של EF360 כנדרש לפי ת"י 1225.

עמודי שילוט בליווי הנדסי ומקצועי

למפעלי אשקריט יתרונות רבים בייצור אלמנטים לבנייה מתועשת בכלל ועמודי שילוט בפרט. לרשות החברה תבניות לכל סוגי עמודי השילוט ופתרונות לגבי חתכים שונים. הייצור מבוסס על שבלונות ותבניות פלדה מדויקות אשר מבטיחות דיוק מקסימלי והייצור נעשה עם ליווי הנדסי מקצועי. ייצור עמודי שילוט מלווה על ידי צוות הנדסי ומערכת בקרת איכות אשר עוקבת אחר תוכניות הקונסטרוקטור. המערכת עומדת לצדו של הקבלן בכל הנושאים הטכניים לרבות התאמות אביזרים מבוטנים באלמנט או אביזרים אשר נוצקים באתר לטובת התחברות לעמוד. תודות לרמת הדיוק הגבוהה הדרושה כידוע בייצור עמודי שילוט, משך זמן ההתקנה הינו מהיר מאד.

תוספות לעמודי שילוט

אשקריט מציגה מענה מקיף ורחב מבחינת האביזרים המוכנים לעמודי השילוט. החברה עובדת עם ספקי משנה ותיקים וקבועים אשר מספקים לעמודי השילוט את האביזרים המגולוונים בהקפדה גבוהה במיוחד. כל האביזרים מגולוונים באבץ חם ובעובי מינימאלי של 80 מיקרון. ספקי המשנה שעובדים עם אשקריט הינם ספקים אמינים ואיכותיים. תודות לכל אלה ,מפעלי אשקריט מסייעים לקיצור משמעותי בשלבי ההכנה לייצור ובלוחות הזמנים. החברה עומדת לצד הלקוח מבחינת אחסון, שינוע, הרמה והרכבה באתר.

כדאי לדעת:

  • אשקריט מתגאה בייצור עמודי שילוט בתהליך מהיר, מדויק ותחת בקרת איכות מחמירה.
  • רמת הגמר בעמודי השילוט הינה גבוהה במיוחד.

קראו עוד על סוגי הבטון המוצעים בשוק, ההבדלים בין בטון מזוין ובטון דרוך ועוד.