דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

סגמנטים למנהור

תכנון: ד"ר אינג' אלכסנדר קורן ,חברת א.א. הנדסה ותכנון מדרונות בע"מ

אלמנט קשת טרומית בכניסה למנהרה
אלמנט קשת טרומית בכניסה למנהרה
אלמנט טרומי קשתי למנהרות
אלמנט טרומי קשתי למנהרות

מפעלי אשקריט מובילים מזה שנים את ענף הבנייה עם ייצור אלמנטים מתועשים למנהרות, גשרים ופתרונות לענף התחבורה. בזכות טכנולוגיה יוצאת דופן ותכנון הנדסי בסטנדרטים בינלאומיים, מפעלי החברה מציעים מענה מקיף למנהור. במפעלים באשדוד המשתרעים על פני כ-100 דונם מיוצרים סגמנטים למנהור על פי דרישות תכנוניות ובהתאם לצורכי הלקוח. הטכנולוגיה פותחה לאחרונה בחברתנו וכמו כן, בוצעה והורכבה באתר בהצלחה מרובה.

סגמנטים למנהור בתבניות מדויקות מפלדה

סגמנטים למנהור במפעלי אשקריט הם מוצר באיכות גבוהה אשר עומדת מאחוריו טכנולוגיית קצה חדישה. הסגמנטים מיוצרים בתבניות מדויקות מפלדה והינם בעלי חוזקים גבוהים המאפשרים אורך חיים רב. האלמנטים מתוכננים על פי דרישה וניתנת תשובה הנדסית ובטיחותית הולמת להרמה, שינוע והרכבה באתר.

על מנת להתאים את הסגמנטים למנהור לצרכי התעשייה והתוכניות, הזיון הפנימי במפעלי אשקריט נבדק ברמת ביקורת מחמירה ביותר. זאת על בסיס מחלקה טכנית, צוות הנדסי ומעבדה חדשה ומתקדמת שפועלת במפעלי החברה In House.

היות שהייצור מתבצע במפעלי אשקריט ולא באתר עצמו, יעילות היא מילת המפתח. סגמנטים למנהור מציגים קיצור מהותי של יותר מ-50% בלוחות הזמנים וחיסכון בכוח אדם. מדובר גם בחיסכון משמעותי בכמויות הבטון בהשוואה ליציקות קונבנציונאליות בזכות העובדה שהסגמנטים מתוכננים בחתכים אופטימאליים. רמת הדיוק המתקבלת מהווה יתרון ביחס לבנייה קונבנציונאלית בשל העובדה שבעזרת תבניות פלדה "רגילות" לא ניתן לעבוד בדיוק מקסימלי. סגמנטים למנהור הם אלמנטים מתועשים לבנייה המתאימים למנהור עבור הולכי רגל, כלי רכב, מטרות מיגוניות, צרכים ביטחוניים או כל מטרה אחרת.

כדאי לדעת:

  • סוג הבטון ותוספיו מתוכננים על פי תנאי הקרקע והעומסים הנדרשים.
  • ניתן להגיע למפתחים של למעלה מ-20 מ' וכמו כן לגובה של יותר מ-8 מ'.
  • משקל הסגמנטים מתוכנן לייצור, הובלה, פריקה והרכבה מהירה באתר.