דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

חזיתות בטון אדריכלי על פי דרישה

כידוע, הבטון באופן כללי וכמובן בטון אדריכלי באופן ספציפי, עבר בשנים האחרונות מהפכה של ממש, וכיום הוא שחקן מרכזי בענף הבנייה גם בנושאים דקורטיביים ואסתטיים. יתרונותיו לצד האפשרות לעצבו לצרכים אדריכליים, הופכים אותו לחומר גלם מוביל הכובש כל פינה בענף הבנייה.

לאור הביקוש הרב ובזכות הניסיון העשיר בעבודה עם בטון לצרכים תעשייתיים שונים, במפעלי אשקריט ניתן מענה מקיף לייצור חזיתות מבטון אדריכלי כמו גם דקים מבטון אדריכלי וגם ריהוט רחוב מבטון אדריכלי. תוכלו לקרוא במדריך המלא לבטון דרוך על סוגי הבטון המוצעים בשוק.

מוצרי בטון אדריכלי תוצרת אשקריט

המוצרים המיוצרים במפעלי החברה הם ברמת הגימור הגבוהה בישראל והם מספקים פתרון לכל תכנון או חזון אדריכלי. היות שהיציקות מתבצעות בתבניות פלדה ובשיטות מתועשות, הקבלן נהנה מייצור מהיר תוך בקרה סופית על איכות הבטון, קשירת האבן וקורלציה מושלמת לתכנון.

במפעלי אשקריט מקפידים על עיגון האבן על האלמנט וכן על ווידוא חדירות ואטימות כנדרש. תודות לאופן היציקה המאוזן ניתן לשפר מהותית את השמירה על סידור אבן אחיד (שלא כמו ביציקות באתר עצמו אשר נעשות בשיפוע חד).

מטרות ושימושים

חזיתות מבטון אדריכלי במפעלי אשקריט מיוצרות למגוון מטרות לרבות:

  • גידור
  • חומות
  • מבנים
  • מוסדות
  • אולמות
  • מתקני ביטחון
  • מוסדות מסחר ועוד.

על פי רוב, החזיתות מיוצרות על בסיס תבניות פלדה מעולות וכתוצאה מכך התוצר הסופי הוא חלק, אחיד וללא סימני אוויר. למפעלי אשקריט מענה לחזיתות בטון אדריכלי במגוון אלמנטים על פי דרישות האדריכל לרבות חזיתות דמויות אבן, עץ. עלים, בטון חשוף ועוד.

טכנולוגיה מתקדמת ביצור לוחות מבטון אדריכלי

הטכנולוגיה מבוססת על טכניקות מתקדמות וחדישות של ייצור חזיתות בטון אדריכלי עם תבניות מחומרים מורכבים. החזיתות מיוצרות על בסיס בטון לבן או בטון אפור וכן זמינות בפלטת גוונים רחבה. מחלקה ייעודית במפעלי אשקריט באשדוד מייצרת תבניות לפי דרישת לקוח על בסיס תוכנות מחשב ובמידת הצורך החזית מציעה פתרונות אקוסטיים.

יתרונות אשקריט

יתרונות החברה בייצור חזיתות מבטון אדריכלי באים לידי ביטוי במגוון, גמישות, חיסכון בעלויות, קיצור לוחות זמנים, אפשרויות לייצור דו-צדדי, אפשרויות לשילוב מספר דוגמאות באלמנטים מתועשים ועוד. חזיתות מבטון אדריכלי מספקות מענה מבחינת מודעות סביבתית החשובה מאד למפעל אשקריט וכן התאמה מקסימלית לפרויקטים של בניה ירוקה. הדקורטיביות איננה פוגעת באיכות וחזיתות מבטון אדריכלי מיוצרות מבטון מזוין על שלל יתרונותיו. לקוחות המעוניינים להתרשם ממניפת המוצרים בתחום יכולים למצוא דוגמאות באתר האינטרנט וכן בתצוגת בטון אדריכלי במפעלי החברה באשדוד.

כדאי לדעת:

  • במפעלי אשקריט תצוגת בטון אדריכלי מרשימה המציגה את מגוון יכולות החברה.
  • החברה נותנת פתרון ומענה לרעיונות מקוריים של אדריכלים.
  • לחברת אשקריט יכולת ייצור מאסיבי של חזיתות אדריכליות.

עוד באותו נושא: