דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

דקים מבטון אדריכלי

במפעלי אשקריט באשדוד מייצרים דקים מבטון אדריכלי על פי סטנדרטים אירופאיים ותחת פיקוח בבקרה מעולה. לאור ההתמחות החברה בייצור אלמנטים מתועשים מבטון אדריכלי, גם בתחום הדקים אשקריט מעמידה לרשות ללקוח מניפה רחבה של פתרונות מבחינת צבעים, גוונים וטקסטורות.

דקים מבטון אדריכלי במפעלי אשקריט מיוצרים בעובי של 6-10 ס"מ והם עשויים מבטון מזוין המספק עומס גבוה ממדרך רגיל. על כן הם מתאימים במיוחד גם למתקנים ביטחוניים ושטחים ציבוריים המשמשים למעבר כלי רכב.

בכדי לרצף שטחים רחבי היקף ניתן לייצר דק מבטון אדריכלי בפלטות של עד 2/4 מ"ר, והפרויקט נעשה תוך קיצור משמעותי של לוחות הזמנים. במקביל, ריצוף האתר מתבצע על ידי כלים הנדסיים קלים אשר קצב עבודתם מהיר מהמקובל בתחום ונוחיותם היא יתרון משמעותי. בשל גודל המוצר והתאמתו לשטחים גדולים, הפרויקט מסתיים לרוב עם כמות מינימאלית של תפרים.

היות שדק מבטון אדריכלי צריך להיות גם פונקציונאלי (ולא רק דקורטיבי), אופן היציקה באתר מאפשר ביצוע הכנות מקדימות לתשתיות חשמל, אינסטלציה או כל יחידת שירות אחרת (פלטות, שרוולים, אביזרים וכו').

על מנת לחסוך את הצורך בייצור יחידות תיחום נוספות האלמנטים של הדק האדריכלי מיוצרים עם טקסטורה תואמת בדפנות. התחזוקה השוטפת של המוצר לאורך השנים הינה קלה ויעילה בעיקר מכיוון שניתן לבצע החלפת פלטות. יודגש כמובן כי אורך חייו של המוצר הינו ארוך במיוחד והדברים נאמרים ביתר שאת ביחס לחלופות האחרות. לקריאה בהרחבה על בטון דרוך.

כדאי לדעת:

  • מפעלי אשקריט מייצרים מגוון רחב של מידות לדקים אדריכליים.
  • דק אדריכלי מבטון מזוין הוא פתרון אפקטיבי במיוחד לעומסים מעבר למדרך רגיל.
  • תחזוקת דק מבטון אדריכלי היא מינימאלית בלבד.

מוצרים נוספים: