דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

בניית גשרים ומחלפים בבנייה מתועשת

חברת אשקריט היא מהחברות המובילות בישראל בייצור אלמנטים מתועשים לבנייה בתחום התשתיות והגשרים. החברה לקחה לאורך השנים חלק בפרויקטים גדולים ומורכבים של בניית גשרים ומחלפים בכל רחבי הארץ, בזכות מניפת האפשרויות הרחבה שעומדת לרשות הלקוח במפעלי אשקריט, ותודות לניסיון רב בייצור קורות דרוכות, אשקריט היא הכתובת הטובה ביותר בישראל לפרויקטים מסוג זה.

בניית גשרים ע"י קורות דרוכות ובטון אדריכלי

הקורות הדרוכות במפעלי אשקריט מיוצרות ברמות איכות גבוהות ולפי חתכים שונים על פי דרישת הלקוח ותכנון הפרויקט. כמו כן, אשקריט משלבת ניסיון רב בייצור אלמנטים מבטון אדריכלי ומספקת גם כרכובים אדריכליים במגוון טקסטורות. אשקריט מתמחה בייצור גשרי מקטעים מתועשים על פי דרישה.

הקורות הדרוכות אשר מיוצרות במפעלי אשקריט מיוצרות כאלמנטים טרומיים על בסיס טכנולוגיה מתקדמת. קווי הייצור הרבים במפעלי החברה מספקים מענה מבחינת מהירות ייצור ולוחות זמנים צפופים. הכבלים בתוך הקורות הדרוכות נדרכים על ידי בוכנות הידראוליות. התוצר הסופי הוא קורות דרוכות המציגות יכולות דריכה של יותר מ-1,200 טון. בנוסף ישנן קורות אאשטו המיוצרות מבטון או בדריכת קדם.

במפעלי אשקריט מחלקה מתקדמת לבקרת איכות אשר מבצעת לפני כל עבודה הערכות טכנולוגיות מדויקות ועובדת בשיתוף פעולה מתמיד עם מזמין העבודה וגורם מקצועי מטעמו. המעבדה החדשה במפעלים מבצעת פיקוח שוטף ומעניקה תמיכה מקצועית וטכנולוגית.

עוד באותו נושא:

מעוניינים במידע נוסף? כתבו לנו או דברו איתנו 08-8522204