דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

בניה מתועשת ופתרונות מתקדמים

הרכבת אלמנטים טרומים בבסיס של צ.ה.ל.
הרכבת אלמנטים טרומים בבסיס של צ.ה.ל.

הבניה המתועשת מאפשרת לנו כיום להגיע לכל תוצאה עיצובית ופרקטית למבנים קטנים ואף יותר מכך בפרויקטים גדולים. למעשה מדובר במכלול שיטות רחב מאד של התקנת מבנים מחלקים העשויים ממגוון חומרים שהוכנו מראש במפעל. זאת בשונה מבניה סטנדרטית שבה יוצקים בשטח בטון ל"טבארות" ומניחים בלוקים.

בנייה מתועשת נותנת יותר

שיטות בניה מתועשת מתקדמות אמונות על תועלת וזה כולל מהירות, איכות ודיוק.

  • קל לבנות כשהמרכיבים מדויקים – כשכל החלקים מיוצרים בשיטות מתקדמות במפעל מאורגן, הכול הרבה יותר מדויק ונתון להרבה פחות טעויות ועיכובים יקרים. כל שנותר זה להרכיב את החלקים המתועשים בשטח על פי התוכנית ולתת גימור.
  • מכניסים איכות לקירות – עם חומרים מתאימים ושיטות ייצור מתקדמות ניתן להשיג כל מטרה הנדסית מבוקשת. מעוניינים בעיצובים מיוחדים? מעדיפים יותר בידוד לרעש? ומה עם חיסכון אנרגטי? את כל אלה ותכונות בניה ירוקה נוספות, ניתן לשלב במהירות בתהליך הבניה.
  • מסיימים את הפרויקט מהר – זמן זה כסף ועיכובים עולים לא מעט. כשהכול מתוכנן וזמין, כל שנותר זה להרכיב במהירות את החלקים שהזמנתם במפעל כאילו היו לגו. לכן, בבניה כזאת מעורבים הרבה פחות צוותי עבודה ותהליך ההרכבה נעשה במהירות ובעלות נמוכה יותר.

בניה מתועשת יכולה להיות יעילה או יעילה יותר והכל תלוי בסוג המבנה ותכנונו. ככל שהבניה הינה בנפח רב יותר והבניה הינה חזרתית, כך התועלת של בניה טרומית עולה. לפעמים ניתן להגיע אף לקצב של קומה לשבוע.

מגוון פתרונות איכותיים עבור בנייה מתועשת

חברת "אשקריט" מבית "אשטרום" מייצרת מגוון עבור בנייה מתועשת אלמנטים מתועשים לבנייה המיוצרים במפעלנו המשתרע על שטח של כ 100 דונם, מתאימים לבניית מגוון רחב של פרויקטים עבור מוסדות, עסקים ומגורים. במפעל תוכלו למצוא כל חלק אפשרי שתדרשו לו בבניה כמו קורות דרוכים, עמודים וכן חלקי רצפה ותקרה, והכול מבטון. אל חלקי המבנה ניתן להוסיף פאנלים מסוגים שונים וכן לבקש אינסטלציה מוכנה. 

למבחר פרוייקטים שביצענו >>

בונים במחירים אטרקטיביים

באופן טבעי בנייה מתועשת עולה פחות. כי כשהכול מהיר, מדויק ויעיל יש הרבה פחות הוצאות על כוח אדם ושיבושים. אין הדבר גורע כלל מאיכות הבניה. זאת מפני שבבניה מתועשת עושים שימוש בחומרים מתקדמים בעלי תכונות פיזיקליות רצויות. מקובל להעריך את החיסכון על בניה מתועשת בכ- 30 אחוז. למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר צרו קשר במספר 054-2324162 או השאירו פרטים באתר.