דלג לתוכן המרכזי דלג לתפריט צד
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
EN

אלמנטים מתועשים לבנייה

בימים בהם חברות קבלניות רבות מתקשות להוזיל עלויות בנייה, וכאשר מצוקת כוח האדם בענף היא סוגיה מוכרת לכל, אשקריט גאה להוביל ולהציע בשורה של ממש.

חברת אשקריט מבית אשטרום מתמחה בייצור אלמנטים מתועשים (אלמנטים טרומיים) לבניינים, מבנים, פתרונות לתשתיות, אלמנטים אקוסטיים, חזיתות, מבנים מסחריים, מתקני ביטחון, מוסדות ציבור, בתי ספר, גני ילדים, מחסנים ועוד.

היכן מיוצרים האלמנטים המתועשים?

האלמנטים המתועשים מיוצרים במפעלי החברה אשר ממוקמים באזור התעשייה באשדוד בשטח של כ- 100 דונם. המוצרים מיוצרים על בסיס טכנולוגיית קצה מתקדמת. כמו כן לחברתנו קיים ניסיון רב של אספקת אלמנטים מתועשים לענף הבנייה במגוון רחב של פרויקטים בכל רחבי הארץ. חברת אשקריט מייצרת ומספקת מוצרים לכל סוגי הקבלנים (הגדולים ביותר בישראל וכן עם שחקנים קטנים ובינוניים).

ייחודיות האלמנטים שלנו:

הייחודיות של חברת אשקריט בייצור אלמנטים מתועשים לענף הבנייה טמונה במספר היבטים:

1. דיוק ברמה גבוהה.
2. בקרת איכות
3. מחלקת תכנון - In House.
4. ייצור אלמנטים במפעל.
5. שינוע והרכבה.
6. עבודה בצמוד למתכנן מטעם המזמין.
7. ניסיון עשיר וחתירה בלתי פוסקת למקסום תקציב הלקוח לכדי התמורה הטובה ביותר.
8. גב כלכלי איתן.

אלמנטים מתועשים לבנייה טומנים בחובם שורה של יתרונות ובעיקר הוזלת עלויות וחיסכון בזמן וכוח אדם. הביקורת המחמירה בחברת אשקריט מאפשרת לקבלן או לחברת הביצוע ליהנות ממוצר מוגמר באיכות ללא פשרות ועל פי כל התקנים והסטנדרטים המחמירים ביותר. הנ"ל מתבטא בקיצור לוחות זמנים וקיטון בהוצאות בלתי צפיות מראש (אשר קיימות בשיטות ייצור ובנייה קונבנציונאליות).

כדי לאפשר ללקוח להתחיל בביצוע הפרויקט מיד עם חתימתו על ההתקשרות ההדדית עם חברת אשקריט, חברתנו מפעילה צוות מנהלי פרויקטים אשר כבר בשלב ראשוני התקשרות מול מנהל ומתכנן הפרויקט באתר ודואג לכל הצדדים הלוגיסטיים והבירוקרטים. במפעלי החברה אנו מבצעים תכנון וייצור מקדים מתוך מטרה שמיד לאחר חתימת ההסכם הפרויקט מועבר ל"יצור". העובדה שמפעל החברה מרכז תחתיו את מלוא המחלקות הדרושות לייצור תחת קורת גג אחת מביאה לכך שניהול הפרויקט מתבצע ביעילות מקסימלית.

כדאי לדעת!


1. אלמנטים מתועשים חוסכים עלויות וזמן באופן משמעותי ביחס לבנייה קונבנציונלית.
2. בחברת אשקריט מקצרים טווחים ועוד לפני השקת הפרויקט מתחילים במפעלי החברה לקדם תכנוניים הנדסיים.