EN
גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

אודות

"אשקריט מפעלים לבנייה מתועשת" היא חברה מקבוצת אשטרום, אשר נוסדה בשנת 1963,  ונחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתכנון, ייצור, שינוע והרכבה של אלמנטים מתועשים. מפעלי החברה ממוקמים באשדוד ומשתרעים על שטח רחב היקף של כ- 100 דונם.

אשקריט משווקת אלמנטים מתועשים לבנייה לרבות לוח"דים (ספנקריט), קורות דרוכות, עמודי שילוט, אדני רכבת, חזיתות אדריכליות מבטון, אלמנטים אקוסטיים, מיגוניות, קוביות (אלמנטים מרחביים מתועשים), קירות מתועשים, סגמנטים למנהור, דק מבטון אדריכלי, כרכובים אדריכליים מבטון ועוד.

האלמנטים המתועשים, המיוצרים במפעלי אשקריט משמשים להקמת מבני מגורים, מגדלי משרדים, קניונים, נמלים, אצטדיונים, בתי ספר, גני ילדים, מתקני ביטחון, בסיסים צה"ליים, תשתיות תחבורה, גשרים, מנהרות ושלל פרוייקטים הנדסיים בכל סדר גודל.

שיתופי פעולה וסטנדרטים בינלאומיים

מוצרי הבטון של אשקריט עומדים בכל הסטנדרטים הבינלאומיים הדרושים ומפוקחים על ידי מכוני התקנים בארץ. החברה מקיימת שיתופי פעולה עם כל המוסדות והגורמים הרגולטוריים הרלבנטיים לפעילותה. קהל לקוחותיה של אשקריט כולל בין היתר קבלנים , מוסדות ציבוריים, חברות ממשלתיות וגופים יזמיים פרטיים. החברה פועלת מול כל נותני העבודה בשוק ומשרתת נאמנה את לקוחותיה.  

מחלקות הייצור

מחלקות הייצור של חברת אשקריט מנוהלות ע"י מנהלים בעלי ניסיון מוכח ורב שנים בתפעול וייצור מוצרים קונבנציונאליים ומוצרים דרוכים. שיטות הניהול בחברה נשענות על טכנולוגיה מהמתקדמות בענף לייצור אלמנטים מתועשים מבטון דרוך ומזוין במגוון רחב של גדלים, משקלים וחתכים. הייצור נעשה תוך הקפדה מתמדת על איכות ברמת גימור גבוהה במיוחד ועמידה בכל התקנים הדרושים.

מחלקת ההנדסה

מחלקת ההנדסה של אשקריט מלווה את החברה בכל שלבי התכנון והייצור ופועלת גם באופן אקטיבי וייזום לפיתוח פתרונות הנדסיים חדשניים לשימוש באלמנטים מתועשים מבטון לפרויקטים שונים. לא אחת, אשקריט מספקת פתרונות מתועשים אפקטיביים במיוחד המהווים חלופה לשיטות הבנייה הקונבנציונאליות. השימוש באלמנטים המתועשים של אשקריט מסייע ללקוח בכמה מישורים, לרבות חיסכון בכוח אדם, חיסכון בעלויות, קיצור לוחות זמנים, בקרת איכות יעילה וגמישות תפעולית.

המעבדה

המעבדה החדשה במפעלי החברה תומכת באופן שוטף בתהליכי הייצור. המעבדה מרכזת ומבקרת את כל תוצאות ניפוי החומרים והחוזק של המוצרים. המעבדה הינה "לב" הייצור ועל פיה יישק דבר . כל יחידות הייצור מונחות ע"י מנהל אבטחת האיכות, הממונה על המעבדה. תודות לציוד החדיש ולשיטות הבדיקה המתקדמות במעבדה זוכה אשקריט לקבל עבודות הנדסיות בהיקפים רחבים, אשר מצריכות תהליכי בקרה מורכבים ויעילים .

לוגיסטיקה

אשקריט מצטיינת ביכולות לוגיסטיות גבוהות, המתבטאות בתכנון הנדסי מיטבי, תפוקה מירבית, שינוע פנים מפעלי יעיל, אחסון גמיש ואספקה ברמת שירות גבוהה לאתר הלקוח. בכל פרוייקט ופרוייקט זוכה הלקוח לעדכונים שוטפים מהמפעלים ומקבל תמונה ברורה לגבי: לוחות הזמנים, התכנון, הייצור ותאום אספקת הסחורה לאתר. מנהלי הפרוייקטים של החברה נמצאים בקשר רציף עם המזמין.  בנוסף, לחברה יכולות העמסה ושינוע בלתי מתפשרים הכוללים יכולות הנפה מגוונות של האלמנטים ( 22 מנופים) ויכולת הרמה מקסימלית למשקלים של מעל - 100 טון.

העובדים וההון האנושי –

במפעלי אשקריט מועסקים למעלה מ-100 עובדים בתפקידים מגוונים בתחומים שונים שכוללים:

הנדסה וייצור, בקרה ואבטחת איכות, הפעלת צמ"ה, שיווק, אדמיניסטרציה, כספים ושירות לקוחות. החברה רואה ערך חשוב ומרכזי בטיפוח ההון האנושי, פיתוחו האישי, המקצועי ורווחתו.

כמו כן דוגלת החברה בהעסקת עובדים מכלל המגזרים, הגילאים ובעלי מוגבלויות.

קישורים
מסמכים
123.pptx